Firemní akce

Společná firemní akce, která všechny vtáhne! Vaření se skutečnými profesionály – známý šéfkuchař Jiří Roith, Stephen Senewiratne, bývalý sous-chef hotelu Mandarin Oriental Prague, Jan Havaš, majitel trendy restaurace Zájezd, Jana Burianová, chef Café Neustadt nebo nutriční gastronomka Jana Černá. Prezentace dovednosti a vysvětlení přístupů, principů a technik, účastníci se mohou, pokud mají zájem, zapojit a vařit s ním. Výsledkem interaktivního vaření – nezapomenutelný zážitek, zapojení do týmové práce, originálně strávený společný čas, zábava a inspirace do vlastního vaření, networking a také vzdělávání ve špičkových kuchařských a kulinářských technikách a postupech.

Pro více informaci, kontaktujte:
AAEAAQAAAAAAAAHrAAAAJDJiZDY5ZGRjLTJkMTItNDAyOS05NmIxLTA5ZjNmMjU1MDc4ZQ

Aneta Pouchová

aneta@tancicikuchyne.cz

+420 734 571 188

Firemní akce
Firemní akce

Společné vaření = firemní akce, která všechny vtáhne! Výsledkem interaktivního vaření je nezapomenutelný zážitek, zapojení do týmové práce, originálně strávený společný čas, zábava a inspirace, networking a také vzdělávání ve špičkových kuchyřaských a kulinářských technikách a postupech.

Firemní akce, setkání manažerů v atraktivním zázemí, navíc nad dobrým jídlem a pitím, přesně to, co může do firmy přinést dobrou náladu, elán a pocit sounáležitosti. Umíme zajistit vaření se skutečnými profesionály.