Vařící akce

Tančící kuchyně disponuje profesionálně vybavenou kuchyní (značka Boffi) s kompletním kuchyňským nářadím a spotřebiči (Potten & Pannen, Bauknecht, KitchenAid, Vitamix). Prostor je vhodný pro max. 20 zapojených vařících hostů, kteří se v doprovodu šéfkuchaře aktivně i pasivně podílí na přípravě pokrmů. V případě vetšího množství hostů je možné rozdělení do týmů. Umíme připravit koncept akce na míru se zaměřením na variabilní styly či mezinárodní kuchyně, týmové soutěže anebo specifické degustace (champagne, čokoláda, káva, víno, čaje).

Pro více informaci, kontaktujte:
AAEAAQAAAAAAAAHrAAAAJDJiZDY5ZGRjLTJkMTItNDAyOS05NmIxLTA5ZjNmMjU1MDc4ZQ

Aneta Pouchová

aneta@tancicikuchyne.cz

+420 734 571 188

VAŘÍCÍ KURZY
VAŘÍCÍ KURZY

V přítomnosti profesionálního šéfkuchaře, který Vás zapojí do příprav vybraného menu a představí kulinářské techniky a postupy. Nabízíme širokou škálu témat a konceptů vycházejících z mezinárodních kuchyní spojených s wine-pairing anebo Vám připravíme menu na míru dle konceptu Vaší akce.

TEAMBUILDING
TEAMBUILDING

Připravte svým kolegům nezapomenutelný zážitek zapojením do týmové práce – do společného vaření, kdy každý přidá ruku k dílu. Užijte si originálně strávený společný čas a zábavu u dobrého jídla a vína. Uvařte si sami nebo s profesionálem naším šéfkuchařem!

OBĚDY/VEČEŘE S KLIENTY
OBĚDY/VEČEŘE S KLIENTY

Nemusíte se vždy s klienty zapojovat do příprav, využijte přítomnost šéfkuchaře, který na místě jen pro Vás uvaří originální menu a pro zájemce představí kulinářské postupy, techniky a doporučení k servírování.

DRINK PARTY & DEGUSTACE
DRINK PARTY & DEGUSTACE

Zajistíme Vám degustaci vín, wine-pairing, champagne, rumu, koktejlů, exkluzivní čokolády nebo kávy s odborným výkladem. Ať už jako doplnění k Vašemu vlastnímu program nebo danému menu.

UVAŘTE SI SAMI V NAŠÍ TANČÍCÍ KUCHYNI!
UVAŘTE SI SAMI V NAŠÍ TANČÍCÍ KUCHYNI!

Využijte naše prostory a profesionální vybavení kuchyně a uvařte si s Vaším týmem nebo pro Vašeho klienta sami! Přineste si vlastní suroviny a víno, nic jiného nepotřebujete! K dispozici Vám v ceně pronájmu jsou všechny potřebné přístroje, nádobí a vybavení kuchyně, tudíž večer může být v plné Vaší režii. Postaráme se i o úklid!