Vlastní akce Tančící Kuchyně

V rámci naplnění našeho firemního motta „Děláme jen to, co nás baví!“ pořádáme v Tančící kuchyni širokou škálu odborných, vzdělávacích, inspirativních a prospěšných projektů a akcí, které nás naplňují a dovolují sdílet znalosti a především společnou vášeň s ostatními. Již dva roky se zde potkáváme v rámci našich institutů, fashionation a dalších formátů akcí, při nichž se a svět vzděláváme proti jeho vůli!

Pro více informaci, kontaktujte:
AAEAAQAAAAAAAAHrAAAAJDJiZDY5ZGRjLTJkMTItNDAyOS05NmIxLTA5ZjNmMjU1MDc4ZQ

Aneta Pouchová

aneta@tancicikuchyne.cz

+420 734 571 188

Odborná profesní setkání

mktiiik

MKTI je nezávislý institut, který už několik let funguje jako platforma pro marketéry a marketingové nadšence a zabývá se správným nastavením procesů a úlohou marketingu ve firmě. Spolupracujeme s předními odborníky a umožňujeme setkávání marketérů.

Klub Vařících Manažerů

mktiiik

IIK je nezávislý institut, který už několik let funguje jako platforma pro interní komunikátory a zabývá se správným nastavením procesů a interní komunikací ve firmě, kterou vnímáme jako jedinečnou cestu, díky které může firma zlepšovat svoje vztahy se zaměstnanci.

Fashionation

fashionnationFashionation – pravidelné debaty nad lifestylovými tématy s profesionály z oboru pro ty, které fascinuje svět umění, designu a stylu a chtějí se o něm dozvědět vice

Ostatní

Setkání zájmových skupin a neziskových organizací v rámci Akademie Tančící kuchyně (Už ti rozumím! jiné originální kreativní či edukační projekty se zajímavou vizí, které podporujeme poskytnutím zvýhodněných podmímek)

Jen Tak

logo_jen_tak-04 [701715]

“Jen TAK” je o setkávání lidí, kteří si chtějí udělat čas na sebe, bavit se
o něčem jiném než o práci. Hledají zajímavé impulzy, chtejí si udělat jasno
v různých tématech, potkat se a objevit něco zajímavého, rozšířit si obzory, rozvíjet se. Není to “Křeslo pro hosta”, ani nepřipravujeme a neukazujeme prezentace. Máme téma, osnovu večera a hlavní hosty, ale vystoupit může kdokoliv – je to prostě setkání “jen TAK”.

Koná se v TAK (Tančící kuchyni) se sklenkou vína nebo výběrového čaje vždy jednou za čas.

Klub Vařících Manažerů

Exkluzivní networkingová setkání Klubu Vařících Manažerů – v přítomnosti profesionálních šéfkuchařů na rozličná témata