Co je Tančící kuchyně?

Exkluzivní multifunkční prostor na krásném místě v centru Prahy s unikátním výledem na Pražský hrad a řeku Vltavu, ve kterém se to vaří a tančí nápady! Tančící kuchyně sídlí v netradičních historických prostorách, vybavených ikonickým designovým nábytkem a profesionální kuchyní, která dodává místu nový rozměr a nové možnsti zajímavých aktivit. Je to místo, kde se potkávají lidé, kteří se chtějí vidět a mají si co říct, a vaří spolu nápady, projekty, zábavu, relax, ale třeba i opravdové jídlo. Za prací? Za obchodem? Za zábavou? A vždy u dobrého jídla a pití? Přijďte k nám a zažijte byznys a zábavu trochu jinak.

Už u nás byli
CO TANČÍCÍ KUCHYNĚ PŘINÁŠÍ?
CO TANČÍCÍ KUCHYNĚ PŘINÁŠÍ?

Především setkávání na originálním místě s úžasnou a domácí atmosférou. Setkávání lidí, kteří si rozumí, a dělá jim to radost. Setkávání lidí a klientů nad projekty, na akcích nebo prostě jen tak.
Možnost využití prostoru Tančící kuchyně na různé formáty akcí a eventů – tiskové konference, snídaně s klienty, skupinové vaření s šéfkuchařem, workshopy, produktové prezentace, teambuildingy a mnohem více. Umíme zajistit program a koncept večera a především výborné jídlo a pití.

PROČ JE TO KUCHYNĚ TANČÍCÍ?
PROČ JE TO KUCHYNĚ TANČÍCÍ?

Protože je blízko světoznámého Tančícího domu. Ale hlavně proto, že v ní tančí naše nápady, invence a kreativita, že v ní tančí naše vášeň a zaujetí pro to, co děláme. Protože my děláme to, co nás baví.

CO SE V TANČÍCÍ KUCHYNI DĚJE?
CO SE V TANČÍCÍ KUCHYNI DĚJE?

Protože je to kuchyně vaří se tu — probíhají zde setkání Klubu vařících manažerů, která se konají pod taktovkou zakladatele Tomáše Pouchy a kdy objevujeme netradičních gastronomické chute, techniky a oblasti a společně se vzděláváme.

Protože je to kuchyně vaří se tu — probíhají zde setkání Klubu vařících manažerů, která se konají pod taktovkou zakladatele Tomáše Pouchy a kdy objevujeme netradičních gastronomické chute, techniky a oblasti a společně se vzděláváme.

Pravidelně se zde konají odborná profesní setkání Marketingového institutu a Institutu interní komunikace, která spojují největší odborníky v oboru.

Jdeme po hezkých fascinujících tématech ze světa designu, umění, fashion a stylu v rámci diskuzních večerů Fashionnation, kdy si zveme zajímavé osobnosti se zajímavými příběhy a sdílíme inspiraci s ostatními.

Probíhají zde setkání zájmových skupin a neziskových organizací v rámci Akademie Tančící kuchyně (Už ti rozumím! Kokoza, Gastrokroužek a jiné originální kreativní či edukační projekty se zajímavou vizí, které podporujeme poskytnutím zvýhodněných podmímek)

Hudební kompilace Tančící kuchyně

Tančící kuchyně ve spolupráci s britským labelem Jon Kennedy Federation, připravila hudební kompilace příjemné downtempové hudby, kterou uslyšíte v našem prostoru – vhodnou k poslechu nejen u vaření, ale i u setkání s přáteli a klienty! Již připravujeme další!

V Tančící Kuchyni se vaří jedině u Music To Cook To! Hudba obsažená v této kompilaci může být pořízena jako komplet nebo jako jednotlivé nahrávky zdeA proč vlastně vařit s hudbou? Důvodů je spousta – budete mít lepší náladu, budete krájet a míchat mnohem rytmičtěji a v lepším tempu a všechno vám bude mnohem lépe chutnat! Ve spolupráci s významným britským labelem Jon Kennedy Federation vznikl speciální výběr skladeb, které do vaší kuchyně a vaření vnesou příjemnou atmosféru. 

Při příležitosti nového roku a jako poděkování za přízeň našim fanouškům jsme v roce 2014 připravili speciální novoroční přání a dárek opět ve spolupráci s Jon Kennedy Federation – další exkluzivní hudební kompilaci “Pour Féliciter”, která nabízí příjemný výběr downtempových skladeb mezinárodních umělců. Kompilace je ke stažení zde